Львівська обласна організація СДПУ(О) ініціює створення бази даних соціальних проблем Львівщини.
Таке рішення було прийняте на звітно-виборній конференції ЛОО СДПУ(О) у суботу, 21 травня.― повідомив секретар ЛОО СДПУ(О) Ігор Шурма.
За словами Ігоря Шурми, прийняття такого рішення спонукало певне незадоволення роботою нового керівництва області.
"Щодо ініціативи пошуку регіональних проблем, до цього мене спонукало завдання, які роздавав Президент України Віктор Ющенко всім керівникам областей, виокремити 3-4 проблеми регіональні, над вирішенням яких необхідно працювати і по результативності вирішення цих проблем, можна буде говорити про ефективність державного управління в регіоні", ― сказав він.
На думку Ігоря Шурми, "перші 100 днів показали, що, перш за все, Олійник уникає політичної відповідальності".
"Я думаю, що, якщо б есдеки очолили область (це така велика гіпотеза), перше, що би було, напевно, в цій ситуації, я сподівався, що на такий крок піде Олійник, перше, це взяти політичну відповідальність за стан справ в області. Оскільки ми йдемо до конституційної реформи, це є дуже-дуже важливо", - наголосив нардеп.
"Друге питання, це, без сумніву, виокремлення таких проблем. Тому, переглянувши 4 проблеми, які виокремив губернатор, я не побачив ні ознак регіональності - це є всі державні проблеми. І безпосередньо від участі Олійника і політичної сили, яку він очолює, НСНУ, не залежить вирішення цих проблем", - додав він.
Соціал-демократи Львівщини домовилися, що кожен регіон опрацює 1-2 проблеми, з якими будуть "виходити на обласну владу, на центральну владу,  аби допомагати вирішувати проблеми львів'ян".

Прес-Тайм