17 травня 2007 р. в Україні втретє проводиться Міжнародний день протидії гомофобії.

Члени Гей-Форуму України - організації національного рівня, що об’єднує громадян України більш ніж з 50 населених пунктів держави, - переконані: рівень гомофобії у суспільстві тим менший, чим відкритіші й дружелюбніші стосунки геї й лесбі влаштовують зі своїми колегами, сусідами, друзями. Саме тому в Міжнародний день протидії гомофобії активісти Гей-Форуму - індивідуально або парами - проведуть трудові акції. Озброївшись віниками, совками, ганчірками, лопатами, щітками, з райдужними гей-лесбійськими значками на одязі, вони наводитимуть порядок на сходових клітках, у ліфтах, на прибудинковій території, садитимуть квіти поруч з будинками.

Як повідомив лідер Всеукраїнської громадської організації "Гей Форум України" - Святослав Шеремет, "суботник", що проводиться членами Гей-Форуму України, буде проведений і у Львові, оскільки в нашім регіоні нараховується не один десяток членів організації "Гей Форум України". Однак ця затія не носитиме публічного характеру – відзначив Святослав Шеремет.

Як уточнив лідер львівської ініціативної гей-групи Андрій Лещишин, львівські геї запланували прибирання в заповіднику «Шевченківський гай». Наразі для участі в акції зареєструваллись 5 осіб. Крім того, львівська гей-група проведе в кафе вечірку, присвячену даній акції.

Лідер Всеукраїнського Гей-Форуму Святослав Шеремет народився у Львові, вищу освіту здобув за фахом «Міжнародні відносини» у Львівському національному університеті ім. Івана Франка. Ще він навчався у Львівському військовому інституті ім. гетьмана Петра Сагайдачного та в аспірантурі за фахом «політологія». Працював у державних і партійних структурах, в одній з політичних партій. Свого часу займався політтехнологіями, молодіжною політикою.

фото: www.kinomania.ru