«Ми маємо частину гостей, які і досі бронюють номери. Динаміка зміни наповненості номерів, показує, що велика кількість туристів бронює номери і в останній тиждень  перед матчами», – розповіла Галина Гриник. 

За цей тиждень рівень проданих готельних номерів зріс із 80 до 85 %.

11 готелів у Львові мають стовідсоткову наповненість у дні матчів. Найбільш популярними є дні матчів 9 та 17 червня. 

«У міжматчеві дні зросла частка наповненості номерів, що дуже приємно, адже вона була досить низькою, проте оптимізувавши ціни, готелі, які не мали договірних обов’язків з агенцією з розміщення, або ініціювавши зміни до цих угод, змогли продати значну кількість номерів. Проте гості, які ще завітають зможуть поселитись, як  в готелях, так і в альтернативних засобах розміщення, якщо це будуть великі групи вболівальників вони зможуть розміститись у буферних зона, де створені хороші зручності», – повідомила Галина Гриник.

Таких буферних зон є 7 і у них можна буде розмістити намети. Поруч із буферними зонами розташовані готелі, де є ще вільні номери. Окрім цього велика кількість вільних місць є ще у гуртожитках. «Якщо до приїзду вболівальників було підготовлено 1900 місць, то дві третини є заповнені, 716 номерів є вільними наразі. Є ще третина вільних місць у хостелах», – зазначила Гриник.

Наразі у Львові налічується більше 100 закладів розміщення – готелів та гостьових квартир, які пропонують комфортні умови проживання для туристів.

Прогнозована кількість туристів, яка прибуде до Львова на час Чемпіонату – 400-500 тисяч.