У зверненні зокрема сказано: «Інтелігенція Львівщини у заявах і зверненнях до Президента України неодноразово висловлювала свої категоричні вимоги про негайне усунення з посади міністра освіти і науки, молоді і спорту запеклого українофоба Д.Табачника. Проти його антидержавної та антинаціональної діяльності в націй області і в усій країні прокотилася хвиля протестних акцій. Та він і далі продовжує безкарно знищувати все українське: мову, культуру, освіту, історію, релігію. Засліплений хворобливою ненавистю до нашої нації воює вже не тільки з живими, а й мертвими українцями. Викреслює з підручників подвиги героїв Крут, січових стрільців, зневажає жертви Голодомору, сталінських репресій».

«Цей, за висловом регіонала Колеснікова, «дешевий клоун і казнокрад» довів гуманітарну ситуацію в Україні до повного абсурду: українські батьки в Україні (Донеччина і Луганщина) змушені голодувати, пікетувати владу, і навіть готові вдатися до самоспалення за право навчатися їхнім дітям в україномовних школах. Доборолись… Україна стає резервацією для українців. Далі терпіти цього міністра – сором і ганьба для кожного українця», - наголошують інтелігенти.

Тому вони закликають одностайно підтримати заклик партії «Наша Україна» - оголосити громадський бойкот Дмитру Табачнику.

«Кожен подальший день його при владі – це приниження України, усіх нас. Тож застосуємо усі можливі форми і методи боротьби, аж до крайніх, аби Україна назавжди позбулася цього україноненависника: від письмових заяв, судових позовів - до мітингів, пікетів, демонстрацій, масових голодувань, на знак солідарності з патріотами Донбасу і Луганщини», - зазначається в зверненні.