Керівник Львівського обласного штабу кандидата у президенти Петра Симоненка Олександр Калинюк подав скаргу в ЦВК щодо порушень виборчого законодавства у частині організації і проведення засідань ТВК.
Приводом до подання скарги стало те, що, за інформацією штабу, 14 серпня не відбулися перші засідання 5 із 12 ТВК на Львівщині ― ТВК № 121-125. Згідно ч.3 .ст.128 Закону про президентські вибори, перші засідання ТВК повинні були відбутися не пізніше третього дня від моменту прийняття постанови про створення ТВК.
Порушенням стало також те, що у регіональній пресі станом на 14 серпня не були опубліковані списки членів ТВК, хоча згідно ч.11 ст.23 Закону про президентські вибори це також повинно бути зроблено не пізніше трьох днів від моменту утворення ТВК. Згідно ж ч.3 ст. 57 Конституції України, нормативно-правові акти, які прийняті, проте недоведені до громадян, є не чинними, ― зазначено у скарзі.
Це вже друга скарга, яку Львівський обласний виборчий штаб Петра Симоненка скерував до ЦВК. Перша скарга стосувалася порушень закону про президентські вибори щодо надання місцевими органами влади місць для ведення агітації кандидатів.