Львівський обком Комуністичної партії України звернувся до Генерального прокурора України Святослава Піскуна з проханням розслідувати обставини демонтажу бронзового бюста старшому лейтенанту Федору Уланову у селі Риків Турківського району Львівської області, яке мало місце 1998 р. Про це йдеться в заяві ЛОК КПУ, текст якої є в розпорядженні „Контекст-медіа”.
У заяві зазначено, що дії або вірніше бездіяльність сільської та районної влади, які не подбали про збереження пам’ятника, „суперечать чинному законодавству і заперечують поняття людської моралі, до якої закликає Президент України В.Ющенко щодо примирення між ветеранами Великої Вітчизняної війни та вояками ОУН-УПА”.
Львівські комуністи вважають, що така байдужість до пам’яті радянських воїнів з боку представників влади „заперечує поняття людської моралі, до якої закликає Президент України В.Ющенко щодо примирення між ветеранами Великої Вітчизняної війни та вояками ОУН-УПА”.
У лютому 1945 року в селі Риків Турківського района Львівської області оперативна група на чолі з ст. лейтенантом Федором Улановим, молодшим лейтенантом Сергієм Зуєвим та місцевими мешканцями Дмитром Ващуком ї Омеляном Деньковичем потрапила в засідку та прийняла бій з загоном УПА "Романа". Ф.Уланов був захопити в полон та спалений живцем.