„Помаранчева влада об'явила війну дітям України.
Попри солоденькі і бадьорі запевнення про турботу і захист дитини, попри пишні обіцянки "молодіжних програм", попри віртуальну боротьбу з безпритульністю, попри зойки про збереження генофонду нації - практика державних чиновників невмолимо підтверджує курс влади на ущемлення інтересів дитини, перетворення дитинства на пекло.
Нещодавно фракція комуністів у Верховній Раді України звернулася до громадськості з заявою "Щодо "Спільної заяви Президентів України та США"", У ній Буш та Ющенко обіцяють спільно працювати на підтримку "поступу свободи, зокрема, на Кубі". Ганьба у тому, що ця "обіцянка" від Президента України прозвучала у 15-ту річницю програми БЕЗКОШТОВНОГО лікування українських дітей на Кубі. І якби на чолі Острова Свободи не стояв комуніст Фідель Кастро, Куба після такого грубого, невдячного, нехристиянського, антилюдського втручання у свої внутрішні справи - негайно би припинила харитатйвну акцію оздоровлення нашої дитини.
Але, комуністи - справжні гуманісти, Вони розуміють, що Чорнобильські діти не винні у тому, що мають ТАКОГО президента. Тому Куба і надалі успішно лікуватиме дітей Чорнобиля, незалежно від рівня совісті наших державних керманичів.
Не відстають від київських чиновників і наші львівські помаранчеві "державники". Вони не звернули ані найменшої уваги на нещодавні масові протести проти знищення дитячого майданчика на вул. Науковій, Ніби знущаючись нова команда "месії" посилила наступ на дитину.
У березні цього року в пресі з'явився перелік дитячих майданчиків Львова, які мають бути "обрізані" (бо земля у демократів перестала бути матір'ю, вона стала "товаром"); або навіть повністю ліквідовані.
Так, у Галицькому районі передбачено "обрізати" 4 майданчики; в
Личаківському - 5; Залізничному - 4; Сихівському - 50; у Франківському та Шевченківському по 10, Всього - 121 територія, де господарями в Радянські часи БУЛИ діти.
Мало цього, "помаранчеві", ще й мають намір ПОВНІСТЮ ЛІКВІДУВАТИ 18 дитячих майданчиків Львова!
Ми, комуністи Львівщини, заявляємо;
1 Якщо у передвиборній програмі Віктора Ющенко є хоч одне слово правди, якщо політична сила "Нашої України" має хоч краплину совісті і відповідальності перед власним народом - автори подібних прожектів повинні бути названі поіменно! І негайно відправлені у відставку!
Інакше режим "Кучми-3" лише пришвидшить процес вимирання народу України, започаткований в часи Кучми- 1, 2, Нагадаємо, що "рекорд Кравчука-Кучми" складав 1000 померлих на добу...”