Про це повідомляє прес-центр Львівського обласного комітету КПУ.

У заяві зокрема сказано: «Близько 1400 військовослужбовців 16 країн замість того, щоб вести боротьбу із піратством та насильством у відповідних частинах світу, зібралися для проведення навчальних бойових дій на території миролюбивої України. Цікаво, з ким і проти кого збирається воювати Україна? Можливо з Польщею, Словакією, Угорщиною, Румунією, Молдовою, Білорусією, Росією,чи з кимось іншим із ближніх сусідів?»

Комуністи Львівщини вбачають у тих навчаннях тільки недобрі наміри американсько-НАТОвських керівників. Вони вважають, що Україна буде під їхнім впливом, а українська влада у цьому буде сприяти.

«Яка ж миролюбива країна в світі допустить, щоб на її території велись бойові навчання світових вбивць і колонізаторів? Яка ж поважаюча себе нація дозволить, щоб по її родючих землях пройшлись чоботями війська всесвітнього агресора? Тому комуністи Львівщини у весь голос заявляють: «НЕ БУТИ НАТО НА УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ!!!»

Вони закликають усе свідоме населення області сказати «рішуче НІ» перебуванню військ «світового жандарма ,вбивць мирного населення у багатьох країнах світу».

Нагадаємо, що 6 вересня на Львівщині відкрилися українсько-американські навчання «Репід Трайдент – 2010»