Подаємо текст заяви ЛОК КПУ повнотекстово:

"17 вересня 2010 р., в день 71-ї річниці воз”єднання західних областей України Львівський міський та обласний комітети КПУ влаштували в урочисте вітання Львів’ян. Свято проходило біля меморіалу воїнам Радянської армії, що по вул.. Стрийській де зібрались ветерани Великої Вітчизняної війни, Збройних сил, молодь та громадяни міста Лева. Більшість завітавши на свято прийшла з квітами, урочисто одягнуті. Прибув на свято Народний депутат України Олександр Голуб.

Згідно вимог чинного законодавства організатори свята заздалегідь подали до міської влади відповідну заявку на проведення заходу, в якій містилось прохання до міської влади про забезпечення правопорядку під час заходів. Але чиновники від Львівської мерії вирішили по іншому.

Всупереч всім посадовим інструкціям міські чиновники жодним чином не сповістили про даний захід ні міську міліцію, ні Галицький райвідділ. Це підтвердили заступник начальника міського управління міліції підполковник Гатало та начальник Галицького РВ полковник Іваночко і його заступник майор Маруняк. Про те працівники міської адміністрації не забули сповістити при дане свято провокаторів з партії «Свобода».

Ці фашисти, як відомо мають свій погляд на це свято. Напевно вони вважають що «за Польші» українцям у Львові було жити краще! Один з бандерівських недобитків увірвався в натовп та знищив акустичні системи. Але пильні громадяни на місці скоєння злочину затримали злодія та викликали міліцію.

Але як на диво на місці подій опинились робітники славнозвісного Львівводоканалу, на службовій машині, яки вступили в бій з громадянами затримавшими злодія. Застосувавши ломи та лопати вони відбили затриманого, та поки їхала міліція дали йому змогу втекти на авто його спільника.

Шанцевий інструмент вагомо демонстрував територіальну «єдність та и цільність» України в етнічному, культурному та історичному ракурсі.

Після означених подій виникає де кілька питань до міської влади та Прокуратури міста:

1. по перше: чому міська влада порушивши посадові інструкції повідомляє про проведення масових заходів ні органи внутрішніх справ, а певні фашистки сили, і чи буде з цього приводу проведене службове розслідування та покарані винні?
2. по друге: чому працівники Львівводоканалу, які «випадково» в робочий час прибули на службовій машині на місце заходу, по команді провокаторів хапають ломи та лопати, і йдуть визволяти затриманого злочинця, щоб він на дай боже не потрапив до рук правоохоронців?
3. По трете: кому пан Садовий вигідно напередодні виборів депутатів міської ради та міського Голови влаштовувати подібні провокації?

Кому завгодно, толькі не Україні!