У заяві зокрема сказано: «Сталася велика трагедія. Невідомі злочинці позбавили життя добру і чуйну людину, лікаря від Бога Федину Ярослава. Шкода, що безсовісні політикани, викинуті на політичний смітник самим життям, не дочекавшись розслідування всіх обставин, пробують заробити політичні дивіденди на цій трагедії».

«Абсурдними є звинувачення на адресу Партії регіонів в причетності до цього вбивства. Покійний очолював районну організацію «Єдиного Центру», далеко не опозиційну до нинішньої влади політичну силу. Пан Ярослав Федина більше переймався не політикою, а проблемами львівської медицини, допомагав як міг людям, за що заслужив їхню щиру повагу», - йдеться далі.

«Він був не нашим конкурентом, а союзником в подоланні бездушного відношення до людей», - наголошують «регіонали».

Разом у Партії регіонів знають про факти незрозумілих людям вчинків керівництва Пустомитівським районом. «Вони будуть отримувати принципову оцінку», - підкреслено у заяві.

«Водночас закликаємо всі політичні сили не переступати межі людської моралі. Ця передчасна і трагічна смерть світлої людини, патріота рідного краю, має об’єднати нас в боротьбі з криміналом», - зазначають у обласній Партії регіонів.

Обласна рада Партії регіонів вимагає від правоохоронних органів вичерпних дій по розслідуванню цього злочину.

Нагадаємо, що у ніч із 2 на 3 вересня у селі Зимна Вода невідомі вбили головного лікаря Пустомитівської районної лікарні, члена партії "Єдиний центр" Ярослава Федину. «ЄЦ» не вбачає підстав пов'язувати умисне вбивство свого однопартійця з його політичною діяльністю та наміром балотуватися до Львівської обласної ради.
Натомість у партії «Свобода» вважають причетною до цього районну владу, яка нібито вимагала його відставки.