7 квітня офіс УРП «Собор» у Львові, на вул. Стефаника 10, був опечатаний міліцією і підставлений під охорону. Про це Presstime повідомив голова ЛОО УРП Фуканчик.

«Перед тим цього ж дня офіс був захоплений групою ЛОО УРП «Собор», яку очолює Ірина Лукавецька», - розповідає Фуканчик.

«Зламавши замки і замінивши їх серцевину вони проникли в кабінети голови ЛОО і парт секретаріату і виставили охорону. Факт проникнення в офіс був встановлений мною випадково. Я спробував попасти в офіс, але ключ до дверей не підходив. Тоді я викликав міліцію», - розповів Фуканчик.

Позаяк, людина, яка знаходилась в середині офісу, не відкривала двері, останні зламали ломом. «Біля комп'ютера сидів парєнь напідпитку, охоронець фірми «Лев», яка була найнята Лукавецькою, - продовжує Фуанчик.

Міліція запропонувала опечатати приміщення, охоронця замінили і поставили ззовні біля нього. Після свят дві сторони будуть з'ясовувати стосунки, кому буде належати приміщення.

Провід ЛОО УРП «Собор» на чолі з Фуканчиком у зв'язку з цим прийняв заяву, в якій вимагає від правоохоронних органів відкрити кримінальну справу за фактом проникнення у офіс, а також створити комісію щодо виявлення пропажі матеріальних цінностей. ЛОО УРП «Собор» також звернеться до начальника Личаківського райвно з вимогою звільнити Лукавеньку з посади директора школи як особу бездуховну, бо захоплення відбулося на Благовіщеня, до нардепа Миколи Яковини з вимогою позбавити Лукавецьку посади помічника народного депутата. А також до СБУ з проханням підтвердити або спростувати оприлюднену у 2001 році Зореславою Ромовською інформацію про те. ЩО Ірина Лукавецька агент КГБ Вєра Соколова № 37.

Як повідомляло агентство, вже понад півроку відбувається судова тяганина між ЛОО УРП «Собор» на чолі з Фуканчиком і ЛОО УРП "Собор" на чолі з Лукавецькою за те, яка з цих організацій є легітимною.