Сьогодні соціалісти та комуністи відзначили 60-річчя визволення України від фашистських загарбників покладанням квітів до пам’ятників радянським воїнам у Львові.
„Сьогодні соціалісти зранку поклали квіти до монументу радянським воїнам у Львові”, ― повідомив „Контекст-медіа” перший секретар ЛОК СПУ Євген Таліпов.
Львівські комуністи відзначили 60-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників покладанням вінків на Пагорбі Слави, Солдатському військовому кладовищі, Монументі Бойової Слави Радянської Армії. ― повідомив „Контекст-медіа” перший секретар ЛОК КПУ Олександр Калинюк.
Комуністи також прийняли заяву, в якій зазначено, що „львівська влада проігнорувала вимоги Закону України „Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років" та відповідний Указ Президента України по святкуванню 60-річчя визволення України. Ні квітів, ні вінків до священних місць влада не поклала, не говорячи вже про інші вимоги законодавства.
Пагорб Слави не прибраний, весь засмічений опалим листям. На мармурових плитах фарбою не поновлені імена загиблих героїв. Більш, ніж 10 років Пагорб Слави не ремонтується та само руйнується”.
Таке ставлення до пам’яті радянських воїнів, на думку комуністів, засвідчує те, що „ті політичні Сили, які у Львові на виборах 2002 року отримали абсолютну більшість голосів та підтримують кандидата на пост Президента України Віктора Ющенка, хочуть, щоби про велику Вітчизняну війну не згадували, а лише були герої ОУН-УПА які воювали у 2-й Світовій війні. Цю тенденцію вони хочуть перенести з теренів Західної України на всю територію України”, ― сказано у заяві.
Сьогодні, 28 жовтня виповнюється 60 років звільнення України від німецько-фашистських загарбників.