Зокрема, як інформує ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області, правоохоронці відпрацювали тактику дій особового складу Львівського гарнізону міліції та військовослужбовців внутрішніх військ МВС України з припинення групових порушень громадського порядку та ліквідації масових заворушень на території колишнього військового аеродрому  в селі Черляни Городоцького району.

Оцінити здатність працівників міліції Львівщини контролювати громадський порядок в типових та екстремальних ситуаціях прибув заступник начальника Департаменту громадської безпеки МВС України полковник міліції Аркадій Запорожцев.

У навчаннях були задіяні фактично усі підрозділи міліції.

За словами начальника ГУМВС України у Львівській області генерал-лейтенант міліції Олександра Рудяка, участь у навчаннях взяли майже три батальйони, фактично були задіяні всі підрозділи міліції, починаючи від оперативних і закінчуючи підрозділами медичного забезпечення.«У ролі хуліганів виступили курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ. Відпрацьовували оперативний план «Хвиля» – масові безпорядки, який ми відпрацьовуємо щопівроку», – зазначив начальник Головного управління МВС України у Львівській області Олександр Рудяк.

Навчання за оперативним планом «Хвиля» проводилися у два етапи. У першому було передбачене командно-штабне навчання (дії керівництва ГУМВС України у Львівській області, начальників структурних підрозділів Головного управління, командування управління Західного територіального  командування внутрішніх військ МВС України, військових частин ВВ МВС України, з припинення групових порушень громадського порядку та надання першої медичної допомоги потерпілим під час проведення масових заходів).

Другий етап включав у себе практичні дії (дії особового складу зведеного загону ГУМВС та медичних працівників по  припиненню групових порушень громадського порядку та наданні першої медичної допомоги потерпілим).