Начальник Львівської митниці Зеновій Буричко вважає неможливим виконання завдань, які поставив перед керівниками регіональних митниць Президент Віктор Ющенко, до 15 липня.

Про це він заявив на нараді під керівництвом заступника голови Держмитслужби Василя Вовка у Львові сьогодні.

"Завдання президента до 15 числа виконати неможливо", - сказав Зеновій Буричко.

Він визнав, що корупція на митниці, на негайному викоріненні якої наголошує Ющенко у телеграмі до керівників регіональних митниць, справді існує, однак боротьба з нею ускладнюється тим, що серед працівників митних органів є "ряд людей, які проводять тихий саботаж" реформ.

Днями Президент України надіслав керівникам регіональних структур МВС, митниць та органів ДПА телеграму, в якій зобов'язав їх оперативно, до 15 липня, виконати ряд завдань для змін на краще у роботі правоохоронних, митних і податкових органів.

Президент вимагає від керівництва митниць зайнятись покращенням морального клімату роботи колективів, викоріненням корупції і хабарництва, а також підбором та оновленням кадрів "чесними і моральними" професіоналами.

Посилаючись на інформацію, що надходить з регіонів, Віктор Ющенко констатує, зокрема, що керівники регіональних митниць "не змогли навести належний порядок" у своїх службах: проблемою номер один залишаються корупція і хабарництво серед митників, низькою залишається якість роботи митників, а процедура обслуговування населення та організацій часто принизлива і забирає багато часу.

Прес-тайм