Як відзначають митники, таке оформлення здійснено завдяки:
– спільному контролю, який відбувається в пунктах пропуску на території Республіки Польщі за системою «одна зупинка» прикордонними та митними службами обох країн, - всі служби діють злагоджено, швидко, надійно;
– запровадженню окремих смуг руху «Євро»;
– інформаційному забезпеченню: перед пунктами пропуску встановлено стенди з інформацією про основні правила перетину кордону, вказано напрями руху автотранспорту, поширено буклети та ідентифікаційні карти учасника «Євро 2012» тощо.

У зоні діяльності Львівської митниці за останні дві доби (08 та 09) липня оформлено
легкового автотранспорту – 18 023, автобусів – 421, літаків –139, пасажирських поїздів – 8.

Серед автомобільних пунктів пропуску найбільша кількість транспортних засобів та пасажирів перетнули кордон у міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Краковець – Корчова». Так, за період 8 – 9 червня (до часу проведення першого матчу у Львові) смугами спрощеного контролю на митну територію України пропущено близько 3,4 тис. транспортних засобів та 9,4 тис. громадян. Пікове зростання кількості пропущених транспортних засобів та громадян припало на період з 12:00 год. по 18:00 год. 09.06.12.

Також на 09.06.2012 через цей пункт пропуску призначеними особами УЄФА переміщено на митну територію України у режимі тимчасового ввезення товарів та предметів за 155 книжками (карнетами) A.T.A., оформлено 7 спрощених декларацій. В основному переміщували обладнання та устаткування для стадіонів, аеропортів, демонстраційні стенди, устаткування для телерадіотрансляцій, металоконструкції, монтажні пристрої, електрогенератори. Митне оформлення таких товарів здійснювалось у спрощеному порядку відповідно до вимог Стамбульської конвенції про тимчасове ввезення.

В аеропорту Львів за дві доби оформлено 139 літаків та понад 9 тис. пасажирів.

Затримок у митному оформленні учасників та уболівальників не зафіксовано.