Лише за два останні вихідні дні вересня  у Яворівському районі сталося дві ДТП за участі неповнолітніх, у яких отримали травми 5 дітей.

Загалом, за даними управління ДАІ ГУ МВС України у Львівській області, за 8 місяців цього року в області сталося 165 ДТП за участі дітей, як пасажирів автотранспорту та пішоходів. У цих аваріях загинуло 11 дітей та 175 дітей отримали тілесні ушкодження.
   
У зв’язку з цим, головне управління звертається до мешканців області, та вкотре нагадує бути пильними та обережними, вивчати і неухильно дотримуватись правил дорожнього руху.

Наполегливо радимо усім батькам:

- якомога більше уваги приділяти вихованню дітей, проводити профілактичні бесіди з ними, розповідати їм, наскільки є важливим вивчити Правила дорожнього руху та повсякденно дотримуватися їх на практиці;

- дбати не лише про засвоєння дітьми теоретичних знань з Правил дорожнього руху, але й власним прикладом демонструвати практичні навики поведінки у громадських місцях, на автодорогах та вулицях;
- контролювати та відслідковувати поведінку дітей у вільний час;

-  звернути особливу увагу на недопустимість неконтрольованого перебування дітей у вечірній час поза межами власної домівки.