Представники Львівської обласної організації НДП візьмуть участь у нараді демплатформи НДП, на якій буде розглянуто питання про можливе об’єднання демплатформи НДП та НАПУ. Про це „Вголосу” повідомив голова ЛОО НДП Ігор Маковецький.
„15 січня відбудеться нарада, на якій буде розглянуто питання про проведення об’єднавчого з’їзду”, ― сказав Ігор Маковецький.
Ігор Маковецький зазначив, що більшість членів Львівської обласної організації схиляється до участі в об’єднавчому процесі. Проте остаточне рішення буде прийнято лише після цієї наради на конференції обласної організації.
Ігор Маковецький наголосив, що йдеться саме про об’єднавчий процес між НАПУ, демплатформою НДП, а також ще кількома партіями, а не про входження останніх в НАПУ. Він також припустив, що після такого об’єднання нова партія матиме нову назву.
Як повідомляв "Вголос", ЛОО НДП після 26 листопада прийняла рішення про підтримку на президентських виборах Віктора Ющенка, тим самим фактично перейшовши на позицію демплатформи НДП. До цього часу ЛОО НДП, виконуючи рішення липневого партійного з’їзду, підтримувала на виборах Януковича. Демплатформа НДП була створена в липні 2004 року чотирма нардепами НДП, які виступили проти підтримки Януковича на президентських виборах. У листопаді демплатформа НДП підписала угоду про підтримку Ющенка на президентських виборах 21 листопада.