Сьогодні керівник обласного виборчого штабу Віктора Ющенка Петро Олійник та керівник обласного виборчого штабу Олександра Мороза Євген Таліпов підписали угоду про чесні вибори.
„Передбачаючи, що нинішня корумпована влада зробить все, щоб зберегти своє становище, втримати в своїх руках важелі впливу на економіку, політичне та суспільне життя, ми об’єднуємо наші зусилля для забезпечення чесних та демократичних виборів”, — йдеться у заяві.
Згідно з угодою, Петро Олійник та Євген Таліпов домовились об`єднати зусилля штабів по організації спільного контролю за проведенням виборів, забезпечити координацію дій при виявленні порушень Закону „Про вибори Президента України” та можливих провокацій впродовж всієї кампанії, забезпечити координацію діяльності членів виборчих комісій та офіційних спостерігачів, здійснювати координацію при забезпеченні контролю за порядком голосування на виборчих дільницях та обмінюватися інформацією про результати паралельного підрахунку голосів.
„Ми зобов`язані зупинити владу, не допустити, щоб Україна стала першою державою, в якій президентські повноваження виконував би колишній в’язень. Бо це був би нонсенс не лише з погляду моралі чи політичної доцільності, але й із погляду здорового глузду. Ми також заявляємо, що на обласному півні угода відкрита для підписання керівниками штабів інших кандидатів у президенти”, — зазначено у „Заяві керівників львівських виборчих штабів Віктора Ющенка та Олександра Мороза”.
„Перед вами сидить етнічний росіянин, громадянин України Таліпов та етнічний українець, громадянин України Олійник. І нас ніщо не роз’єднує. Нас об’єднує прихід ГКЧП, бандитської влади”, — відзначив Петро Олійник.
„Сьогодні президентом повинна бути людина, яка не продає все багатство до російського капіталу і не заграє з США. Майбутнє за новою генерацією політиків, яким дорога держава, суверенітет, економіка. Ми зробимо так, щоб на виборчих дільницях не був використаний адмінресурс навіть на 10%”, — сказав Євген Таліпов.
„Нашим конкурентом є Янукович. Конкурентом не може бути Віктор Ющенко. Він так як і Олександр Мороз дбає про Україну. Ми відбираємо голоси не у Віктора Ющенка, а у Віктора Януковича”, — додав Євген Таліпов.
2 серпня цього року кандидати у Президенти України Віктор Ющенко та Олександр Мороз підписали „Угоду про чесні вибори”.