19 серпня керівники Львівських обласних виборчих штабів Віктора Ющенка та Олександра Мороза, відповідно, Петро Олійник та Євген Таліпов у Львові підпишуть угоду про чесні вибори. Домовленість про це було досягнуто сьогодні під час зустрічі керівників штабів, ― повідомив „Контекст медіа” Євген Таліпов.
Євген Таліпов зазначив, що штаби Віктора Ющенка та Олександра Мороза з метою забезпечення чесності та прозорості виборчого процесу в області також координуватимуть свої дії зі штабом Петра Симоненка. Він заперечив можливість приєднання до угоди на регіональному рівні штабу Віктора Януковича, адже останній, на його думку, не зацікавлений у недопущенні фальсифікацій результатів виборів і у своїй діяльності використовує адмінресурс.
2 серпня кандидати в президенти Віктор Ющенко та Олександр Мороз підписали угоду про чесні вибори. Угодою передбачено, що коордникація зусиль кандидатів по забезпеченню контролю над перебігом виборів покладається на виборчі штаби. Останні повинні забезпечити координацію дій при виявленні порушень Закону «Про вибори Президента України» та можливих провокацій впродовж всієї кампанії; здійснювати координацію при забезпеченні контролю за порядком голосування на виборчих дільницях та обмінюватися інформацією про результати паралельного підрахунку голосів;координувати зусилля щодо контролю за ходом голосування на закордонних виборчих дільницях та ін.
Наприкінці грудня 2003 року між Львівським обласним представництвом „Нашої України” та ЛОО СПУ було укладено угоду про координацію і спільні дії у президентській виборчій кампанії.