Про це «Вголосу» повідомили в компанії «Успіх-БМ», яка нещодавно виграла суд у міського голови Андрія Садового.

Зокрема, сьогодні працівники компанії-перевізника «Успіх БМ» виїхали в рейси з банерами в салонах своїх маршрутних таксі: «Ми, львівські перевізники, протестуємо на робочих місцях! Вимагаємо від Андрія Садового припинити знищення транспортних підприємств».

«Страйк проти свавілля чиновників міської ради під головуванням пана Садового, які вже не один місяць знищують приватного перевізника у Львові, відбирають маршрути, намагаючись монополізувати ринок пасажирських перевезень. Страйк проти комунальних рекетирів, які всупереч усім рішенням судів розривають угоди з перевізниками та виводять на ринок свої кишенькові підприємства. Так, 31 грудня, попри всі заборони судів, Андрій Іванович усе ж підписав угоду з АТП-14630 на обслуговування 53-го міського маршруту, тим самим вибравши метод економічного знищення підприємства «Успіх-БМ». Страйк проти свідомих дій  міських чиновників на «віджаття» приватного бізнесу та  залишення без засобів для існування сотень львів’ян. Зрештою страйк проти клептоманів, для яких дрібна готівка стала важливішою, ніж громада Львова, ситуація в державі та війна на Сході України», – йдеться в релізі підприємства.

Перевізники підкреслюють, що поки що ця акція – це лише страйк на робочому місці. Адже транспортники, на відміну від молодої команди Садового, усвідомлюють свою відповідальність перед львів’янами та не хочуть повторення транспортного колапсу 2012 року імені Андрія Івановича. Саме тому що комфорт львів’ян для перевізників – понад усе, вони виступають з останнім попередженням:

  • припиніть нищити приватний бізнес;
  • припиніть наживатися на львів’янах;
  • припиніть убивати сумлінних платників податків;
  • припиніть створення передумов транспортного колапсу.

Страйкарі також наголошують, що питання підвищення тарифів на перевезення у Львові нині не стоїть на порядку денному, як би це не намагалися подати медіа. Ба більше, компанія-перевізник «Успіх БМ» чітко заявляє: станом на сьогодні жодних намірів піднімати ціни на проїзд немає. Адже для кожного українця тепер і так нелегкий час: люди мають допомагати армії, своїм сім’ям… «Тому ми ще якось витримаємо», – підкреслюють у компанії «Успіх БМ» і звертають увагу на те, що мову про підвищення цін за проїзд ведуть лише ті, хто хоче вчергове   дискредитувати та очорнити деяких перевізників. 

ТОВ «Успіх БМ» обслуговує в місті Львові перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування з 1999 року. З того часу підприємство збільшило власний матеріально-технічний склад до 157 одиниць і стало лідером пасажирських перевезень автомобільним транспортом.

«Успіх БМ» як автотранспортне підприємство на ринку міста Лева та Львівської області здійснює перевезення пасажирів 157 транспортними засобами, з яких більше ніж половина є власністю підприємства.

На ринку праці підприємство забезпечує робочими місцями 310 сімей, а це більше ніж 1000 львів’ян.

Підприємство за 2013-2014 роки сплатило до місцевого та державного бюджетів близько 5 млн грн.