Про це сьогодні на сесії міської ради заявив голова ініціативної групи підприємців ринку Зеновій Неїжмак, інформує кореспондент «Вголосу».

Сьогодні більше 100 людей знову пікетували міську раду, з вимогою не розглядати на сьогоднішньому засіданні питання щодо передачу під ринок ділянки на вул. Антонича.

«Ми підприємці, визначили ділянку біля поліклініки, але нас чомусь хочуть засунути туди де ми не хочемо - на Антонича, де з однієї сторони гаражі, з іншої цвинтар. Ми не політики, ми прості люди, які носять, возять, торгують і м даємо копійчину до бюджету», – заявив Неїжмак.

Він наголосив, що люди вимагають, аби сьогодні на сесії питання про перенесення ринку не розглядали.

Як повідомляв «Вголос», вчора підприємці з ринку пікетували міську раду.

«Мені було обідню коли 24 канал спотворив ситуацію і сказав неправдиву інформацію. Хоча головне гасло майдану було не брехати», – сказав Неїжмак.

Він також додав, що голова Сихівськоі райадміністрації Ірина Маруняк повідомила підприємцям, що на біля поліклініки, на вул. сторони, до люди хочуть облаштувати ринок, походять мережі. Втім підприємці готові своїм коштом їх перенести.  

«Наші вимоги: не виносити ділянку на Антонича на сесію. Зрозумійте нас і виділять ту ділянку, яку ми хочемо. А будівництво трамваю починайте звідти, де закінчили», - заявив Неїжмак.

Мер міста Андрій Саловий запевнив підприємців, що сьогодні питання ринку з порядку денного вилучать.

«Наше завдання максимально попрацювати, щоб знайти ділянку під ринок», - зазначив Садовий.