Сьогодні працівники ДПА у Львівській області не змогли потрапити на роботу, через те, що з 06.00 представники Комітету підприємців Львівщини біля приміщення податкової у Львові розпочали акцію "Не допустимо фальсифікації і злочинів!"
„Входи у приміщення ДПА зранку були перекрити вантажівками, учасники акції виставили намети. З ранку біля податкової зібралося близько 500 осіб, проте зараз їх менше ― студенти пішли на заняття, але до цього часу ми не можемо потрапити на роботу”, ― повідомив „Контекст-медіа” перший заступник голови ДПА у Львівській області Станіслав Коваленко.
Станіслав Коваленко наголосив, що ця акція є не чим іншим як блокування роботи державної структури. Отож він сподівається, що правоохоронці відповідно прореагують на дії учасників акції.
Комітет підприємців Львівщини зі свого боку розповсюдив заяву, в якій вказано, що причинами для проведення цієї акції стали дії керівництва ДПА, спрямовані на фальсифікації виборчого процесу в регіоні, які були засвідчені впродовж першого і другого турів голосування. Всі подальші події свідчать про те, що керівництво ДПА і надалі продовжує цю практику, наголошується у повідомленні.
„Щоб не допустити повторення ситуації під час першого і другого турів виборів, щоб унеможливити діяльність тіньового виборчого центру, з якого віддаються вказівки та здійснюється координація дій, що своїм наслідком можуть мати фальсифікацію результатів народного волевиявлення, тиску на громадян та підприємців, ми змушені вдатися до крайніх заходів” , ― сказано у повідомленні.
„Мета нашої акції не полягає в перешкоджанні роботи податкової служби, як це намагається зобразити керівництво податкової, мета нашої акції – сприяти забезпеченню порядку і законності на теренах нашого регіону”, ― наголошено у повідомленні.
Комітету підприємців Львівщини створений після виборів 21 листопада Спілкою підприємців Львівщини в підтримку народного президента Віктора Ющенка.