Про це повідомляє Патрульна поліція Львова.

На вулиці Липинського екіпаж помітив автомобіль «Daewoo Lanos», який перетнув подвійну суцільну смугу. Патрульні світловим та шумовим сигналами намагалися зупинити порушника, однак він на неодноразові спроби інспекторів не зреагував. На підмогу викликали ще один екіпаж. Порушника вдалося зупинити за містом Городок, що за 30 км від Львова. На запитання інспекторів чому водій не зупинився на вимогу поліцейських, той повідомив, що без документів та п‘яний.

«При поверхневому огляді було виявлено спецзасоби, які використовують поліцейські. Чоловік розповів, що коли працював у Личаківському райвідділі, а зараз він не є діючим працівником. Однак виявивши в автомобілі ксерокопію паспорта водія – з‘ясували, що це діючий працівник ДАІ Львівської області. Під час транспортування чоловіка на експертизу він не одноразово погрожував. Колишній працівник ДАІ відмовився продувати драгер, а вирішив здати сечу. Аналіз встановив – 2.6 проміле», – йдеться у повідомленні.

У відділі поліції чоловік сказав, що у нього болить серце. На місце викликали швидку допомогу, яка повідомила згодом, що з водієм усе добре.

Про інцидент повідомили керівництво порушника.