Переможницею стала медична сестра приймального відділення Ірина Климейко. Вона представлятиме Львівщину на всеукраїнських змаганнях кращих за професією.

Начальник госпіталю, полковник медичної служби Михайло Карнаух, розповідає, що конкурс медичних сестер проводиться у госпіталі щороку. «Ці змагання присвячуємо Міжнародному дню медичних сестер, який весь світ відзначає у другу неділю травня», – розповідає він.

Змагання відбуваються у кілька етапів. Перший – це знання теорії: кожна з них повинна була дати відповіді на тисячу запитань з теоретичних основ професії. 
 
У другому турі змагань були практичні завдання:  надати допомогу потерпілому з переломом кінцівки та черепно-мозковою травмою, пацієнту з травмою голови у стані алкогольного сп’яніння та допомогти людині з поламаними ребрами.
 
«Усі ситуації другого етапу конкурсу були змодельовані з врахуванням підготовки медичної служби до Чемпіонату Євро-2012. Відтак ситуації змоделювали так, що усі «потерпілі» - це футбольні фани», – додає Карнаух.
 
У третьому етапі конкурсу дівчата змагалися на час та вміння вдягати спеціальні медичні костюми, адже їм довелося працювати з «туристом», котрий захворів на холеру.