20 львівський письменників виступили з відкритим листом в підтримку громадянської кампанії „Пора”, проти переслідування активістів організації з боку влади.
„Цим відкритим листом звертаємося до всіх свідомих громадян України: не дозвольте неправді запанувати, коли країні найбільше потрібні негайні зміни! „Пора!” – не терористи, „Пора!” – проти терору системи” ― зазначено у листі.
«Влада, яка панує в Україні сьогодні, оголосила „Пору” „збройним формуванням”, тобто терористами, і тепер вчиняє репресивні заходи щодо її активістів, проводить обшуки в квартирах, офісах, підкидає вибухівку та фальшиві гроші, щоби скомпрометувати цей рух і надати законності своїм злочинним діям”, ― констатується у листі.
Громадянська кампанія „Пора!” створена для того, щоб шляхом громадського контролю, законними і ненасильницькими методами стати на заваді утвердженню корумпованої і злочинної влади в Україні. ― зазначається у листі. Її активісти дотримуються принципів ненасильницької боротьби, а їхні методи – це поширення серед громадян правдивої інформації про ситуацію в країні; всеукраїнські вуличні акції, спрямовані на підвищення суспільної активності і проти різних виявів системи „кучмізму”; пікети і демонстрації; культурні заходи; інформаційні плакати і наліпки. Кампанія „Пора!” понадпартійна, відстоює чесні і несфальсифіковані вибори; довгостроковою метою є відкрите громадянське суспільство з верховенством права і рівним для всіх дотриманням Конституції, де громадськість контролює дії влади, а не навпаки.
Лист підписали Роман Іваничук, Ніна Бічуя, Віктор Неборак, Андрій Содомора, Тимофій Гаврилів, Василь Ґабор, Назар Гончар, Назар Федорак, Марія Кривенко, Вікторія Садова, Ростислав Чопик та ін.