ЛЬВІВ, 22 СЕРПНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Президент федерації регбі Львівської області Петро Адамик очолить делегацію українських регбістів на відбірковому турнірі чемпіонатів світу та Європи.

27 серпня в литовському місті Паланга розпочнеться відбірковий турнір молодіжних збірних України, Хорватії, Литви та Молдови, переможець якого отримає путівку у фінальну частину чемпіонатів світу та Європи з регбі.

Українську спортивну делегацію очолює президент федерації регбі Львівської області, голова фракції ГП «Пора» у Львівській міській раді Петро Адамик. Старший тренер збірної - тренер львівської регбійної команди «Сокіл» Юрій Грабовський. У складі української молодіжної збірної виступатимуть шестеро львів’ян.

«Українська збірна має високі шанси перемогти у своїй відбірковій групі. Основну конкуренцію нам складе збірна Литви. Але я переконаний, що ми справимося і прорвемося в фінальну частину чемпіонатів», — розповів Петро Адамик.

Петро Адамик висловив готовність інформувати всіх, хто вболіває за українських молодих спортсменів, інформувати про хід змагань: «Я розраховую на активну підтримку львів’ян. Адже реально кістяк збірної складають наші спортсмени. Готовий інформувати про перебіг турніру. Мій телефон 8-067-67-38-988».