Як повідомляє прес-служба ЛМО ПР, розпочинається благодійний захід сьогодні і триватиме впродовж трьох днів у Дорожній станції переливання крові Львівської залізниці, що на вулиці Огієнка.

Міська організація Партії регіонів проводить таку акцію не вперше. Торік до участі у ній долучилося кілька десятків небайдужих партійців. Цьогоріч стати донором уже зголосилося більше 50 регіоналів.

«Зазвичай донорами стають родичі та близькі хворих. Але кількість людей, які здають кров, бо вважають це своїм обов’язком перед суспільством – зовсім незначна. Змінити таку ситуацію кількаденною акцією, звісно, - нереально. Але ми хочемо показати, що долучитися до порятунку життя може кожен з нас. І зробити це – зовсім нескладно», - наголошує організатор акції, голова ЛМО ПР Олег Баран.

Отриману від донорів кров організатори акції скерують до пологового будинку 3-ї міської клінічної лікарні та до відділення реанімації новонароджених дитячої міської клінічної лікарні на вулиці Пилипа Орлика, 4.

Долучитися до благодійної акції та здати кров для немовлят запрошують усіх небайдужих. Жодного ризику для здоров'я донора немає, адже забір проводитимуть одноразовими системами.

Стартує акція о 10 годині ранку.