Львівські республіканці налаштовані на подальшу співпрацю з новою виконавчою владою області у кадрових питаннях. Про це повідомив голова УРП „Собор” Ростислав Новоженець.
„Ми все-таки сподіваємося, що співпраця може і повинна бути тіснішою з головою обласної державної адміністрації і ми зараз активно напрацьовуємо ряд кадрових питань, шукаємо компромісів. До того ж нам вдалося досягти певного розуміння і кроків на зустріч з боку нового голови Львівської ОДА щодо використання кадрового потенціалу політичних партії при формуванні нової влади”, ― сказав Ростислав Новоженець.
Ростислав Новоженець зазначив, що остаточна позиція обласної організації УРП „Собор” щодо підтримки або не підтримки дій нової влади буде визначення після завершення всіх кадрових призначень.
„Гадаю, що слід краще підтримати, допомогти і запропонувати своє бачення кадрової політики, ніж критикувати. Ставати в опозицію ― не найкращий вихід з положення. Потрібно максимально використати ситуацію, яка зараз є. На даному етапі ми вважаємо, що резерви до порозуміння та співпраці ще не вичерпані. Ми побачимо остаточний результат кадрових призначень і тоді визначено свою позицію до обласної влади. Не забуваймо, що ще є прем’єр-міністр, з яким ми активно працюємо. Прем’єр-міністр буде погоджувати кандидатури на голів РДА, а також їх затверджуватиме президент. Реально є багато різних векторів впливу для того, щоб в кінцевому результаті сформувати оцю владну вертикаль. Ми задіємо всі ці впливи вищих щаблях”, ― сказав Ростислав Новоженець.
11 лютого відбулася нарада голів обласних організацій з керівництвом УРП „Собор”. Мова йшла про перспективу розвитку партії, про виклики, які ставить сучасність перед політичними партіями, зокрема, перед УРП „Собор”, про підсумки першого етапу формування влади і підсумки виборів та участь у них партії.
Ростислав Новоженець зазначив, що інформація з різних регіонів, яка була озвучена на нарді, є „приблизно однакова: в значній мірі кадрові сподівання не є такими, як ми розраховували, і не відповідають реальному вкладу партії в перемогу Ющенка на президентських виборах”.
Учасники нарад поставили завдання перед головою УРП „Собор” Анатолієм Матвієнком максимально, в міру можливостей і повноважень, які в нього є, підтримати активно пропозиції, які ідуть від регіональних лідерів щодо формування нової влади на місцях.