Іван Рудницький при цьому висловив крайнє невдоволення діями центральної політради партії, яка, на його думку, не зважає на позицію обласної організації і ігнорує позицію низових партійних структур.
 
«Є два кандидати на посаду голови ЛОК НРУ. Це  - Ярослав Пітко і Андрій Корнат. Проте, вочевидь, ці кандидатури не влаштовують центральне керівництво і тому рішенням політради НРУ дата конференції декілька днів тому була перенесена на невизначений термін. До того ж, як відомо, голова НРУ Борис Тарасюк утворив комітет з проведення установчої конференції, який очолює його заступник Василь Куйбіда. Саме цей комітет чомусь, а не члени львівської організації, і вирішує подальшу долю лідера обласної організації. Це є порушення статуту партії», - заявив Рудницький.
 
Рудницький повідомив, що через таку ситуацію, в четвер, 26 березня,  буде ініційовано збори представників районних організацій НРУ, на яких, відповідно до статуту, буде прийнято рішення про дату проведення звітно-виборчої конференції. «Відповідно до статуту ми маємо право скликати звітно-виборчу обласну конференцію за умови, що цю ініціативу підтримає не менше половини районних організацій», - пояснив Рудницький.  
 
Рудницький також повідомив, що представники ЛКО НРУ звернулись до Мін’юсту з вимогою дати роз’яснення щодо неправомірних дій політради НРУ, яка «робить що хоче», ігнорує статут і права низових організацій у питанні проведення звітно-виборчої конференції.  
 
Як повідомлялося, 25 січня з'їзд НРУ виключив Ярослава Кендзьора з рядів партії. Разом з Ярославом Кендзьором з лав партії виключили голову Тернопільської обласної організації НРУ Івана Стойко. Крім того, під час з'їзду, свої заяви про вихід з партії «через незгоду з політикою Тарасюка» написали Лесь Танюк, заступник голови Народного Руху України, та вдова В'ячеслава Чорновола Атена Пашко.
 
З'їзд створив організаційний комітет по проведенню конференції ЛКО НРУ та обрання нового голови. Комітет очолив Василь Куйбіда, заступник голови НРУ. До складу комітету увійшли: Ярослав Пітко, Зеновій Гузар та Андрій Корнат.