Львівська обласна організація СПУ планує розірвати регіональну угоду про співпрацю у президентський виборчій кампанії та чесні і прозорі вибори, заключну між ними на „Нашою Україною”, у випадку якщо до понеділка, 25 жовтня, керівник Львівської обласної організації „Нашої України” Петро Олійник не вибачиться за постійні свої образливі заяви на адресу лідера СПУ Олександра Мороза. Про це „Контекст-медіа” заявив перший секретар ЛОК СПУ, керівник Львівського обласного виборчого штабу Олександра Мороза Євген Таліпов.
„Петро Олійник останнім часом під час зустрічей з виборцями, а також у виступах на радіо заявляє про те, що голосувати за Олександра Мороза означає голосувати за Януковича. Вважаю такі заяви образливими і такими, які йдуть в розріз із змістом підписаної регіональної угоди”, ― зазначив Євген Таліпов.
У серпні між виборчими штабами кандидатів в президенти Віктора Ющенка та Олександра Мороза була підписана угода про чесні і прозорі вибори. Аналогічні угоди були підписані між обласними штабами.
У квітні угода про співпрацю на президентських виборах була підписана між ЛОО СПУ та Львівським представництвом блоку „Наша Україна”.