Перший секретар Львівського обласного комітету СПУ Євген Таліпов обурений діями окремих представників „Нашої України”, які вдалися до наклепів на адресу соціалістів задля отримання посад на Львівщині.
Євгена Таліпов повідомив, що 6 лютого екс-керівник Буського районного виборчого штабу „Нашої України”, голова районної організації УНП Богдан Глова звинуватив кандидата на одну із керівних посад у Буській РДА за квотою СПУ, позапартійного підприємця Ігора Грищука в тому, що він нібито запропонував йому хабар у сумі 10 тис. дол. за відмову зайняти місце першого заступника голови Буської РДА. У той же час у Буському районі розгорнуто кампанію по нагнітанню ситуації, організатори якої стверджується, що у Буську не допустять соціалістів до влади, ― розповів Євген Таліпов.
„У боротьбі за посади не треба втрачати честі та гідності. На першому місці повинні стояти відповідальність і професіоналізм. Те, що ми сьогодні спостерігаємо, не вкладається ні в які рамки”, ― вважає Євген Таліпов.
Євген Таліпов зазначив, що про інцидент у Буську сьогодні буде повідомлено голову Львівської ОДА Петра Олійника під час зустрічі останнього з народним депутатом, членом СПУ Михайлом Мельничуком, який курує Львівщину по партійній лінії. Соціалісти також планують скласти заяву на ім’я прокурора за наклепницькі дії з боку представників УНП у Буському районі.
Загалом СПУ запропонує 35 осіб для призначення на різні посади як в облдержадміністрації, та і в керівництві районів Львівщини. Проте Євген Таліпов зазначив, що в жодному випадку вони не наполягатимуть на якихось конкретних посадах.