Львівські соціалісти обурені провокацією у Городоцькому районі і просять представників «Нашої України» та БЮТу не перекладати вину за підняття тарифів на тепло та комунальні послуги на голову парламенту та прем'єр-міністра. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ЛОО СПУ.

«У м. Городок і в селах цього району 12-13 грудня були масово розклеєні в людних місцях саморобні листівки образливого змісту, в яких звинувачуються Голова Верховної Ради України Олександр Мороз та Прем'єр-Міністр України В.Ф. Янукович в зростанні цін на комунальні послуги та, нібито, привласнення ними коштів, які сплачує населення», - йдеться у повідомленні.

Прес-служба ЛОО СПУ звинувачує у появі листівок керівників місцевих партійних осередків блоків „БЮТ" і „Наша Україна" , які «намагаються перекласти відповідальність за підвищення цін на комунальні послуги на керівників Соціалістичної партії України та Партії регіонів», - сказано у повідомленні.

«Фактично ж на початку року підвищення цін на комунальні послуги та поставки газу з Росії здійснив уряд лідера блоку „Нашої України", екс Прем'єр - Міністра Ю.Єханурова, коли керівниками всіх гілок влади країни були представники Президента, блоків партій „Нашої України" і „БЮТ". В подальшому, майже у всіх регіонах України підвищення тарифів на комунальні послуги здійснювали органи місцевого самоврядування та державної влади на місцях», - сказано у повідомленні.

Соціалісти вважають, що поява листівок - «це навмисне перекладання ними («НУ» та БЮТ) відповідальності за підвищення цін на комунальні послуги на Верховну Раду України, до компетенції якої це питання не входить, а також є намаганням „відбілити" дії керівників цих партій та їх представників в Верховній Раді і Уряді, які, насправді, винні в несправедливому і непрозорому вирішенні цих питань».

ПресТайм