Сьогодні перший секретар Львівського обласного комітету СПУ Євген Таліпов передав начальнику УСБУ у Львівській області Володимиру Хімею пропозиції щодо подолання корупції серед представників влади в області. Про це повідомив Євген Таліпов.
„Соціалісти перш за все вимагатимуть розслідування і доведення до судового розгляду справ щодо корупційних дій екс-керівників обласних митниці (Тараса Козака), ДПА (Мирослава Хом’яка). а також міліції (Олега Сала) і його першого заступника (Василя Скіби), які налагодили систему хабарів і корупції в області. Про це ми говорили сьогодні з Володимиром Хімеєм”, ― розповів Євген Таліпов.
Євген Таліпов повідомив, що досягнуто домовленість про те, що соціалісти і надалі інформуватимуть керівництво обласної СБУ про корупційні дії представників обласної влади.
Володимир Хімей, у свою чергу, повідомив першого секретаря обласної організації СПУ про те, що зараз керівники силових та правоохоронних органів Львівщини працюють над вироблення системних і конкретних заходів щодо подолання корупції в області, ― розповів Євген Таліпов.
Євген Таліпов також наголосив, що СПУ не вимагало і не вимагає звільнення Володимира Хімея з посади начальника УСБУ у Львівській області.
„Ми не вимагаємо звільнити Хімея. Він нормальна, порядна людина, професіонал своєї справи. Ми вимагаємо від СБУ і прокурора та міліції виробити конкретні заходи по боротьбі з корупцією, контрабандою та іншими порушення законності”, ― сказав він.
Раніше у електронних ЗМІ було поширено інформацію про те, що ЛОК СПУ виступає за звільнення Володимира Хімея з посади начальника УСБУ у Львівській області.