Львівські соціалісти підтримують кандидатуру Дмитра Загарії на посаду першого заступника начальника УМВСУ у Львівській області, проте остаточне рішення по цьому питанню прийматимуть начальник обласної міліції та голова облдержадміністрації. Про це заявив перший секретар ЛОК СПУ Євген Таліпов.
„Ми будемо підтримувати кандидатуру Дмитра Загарії на посаду першого заступника начальника УМВСУ у Львівській області , він дійсно професіонал, полковник, 25 з лишнім років працює в міліції і не заплямував себе”, ― сказав Євген Таліпов.
Євген Таліпов вважає, що спротив цьому призначенню навмисно чинять ті представники обласної міліції, які не бажають, щоб в області розпочалася справжня боротьба з корупцією у правоохоронних органах.
Як повідомляло агентство, начальник УМВСУ у Львівській області Богдан Шкарада планує призначити на посаду першого заступника управління Дмитра Загарію.
Дмитро Загарія зараз перебуває на посаді першого заступника начальника УМВСУ на Львівській залізниці.
Посаду першого заступника начальника УМВСУ у Львівській області наразі обіймає начальник штабу управління Ярослав Скиба.
16 лютого Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко своїм наказом призначив Богдана Шкараду на посаду начальника УМВСУ у Львівській області.