Сьогодні, 9 травня, керівництво та партійний актив Львівського осередку Соціалістичної партії Львівщини спільно з керівництвом міста і області взяли участь у покладанні квітів до Вічного вогню на Пагорбі Слави у Львові.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять полеглих у Другій світовій війні. Традиційних промов – не прозвучало.

Перший секретар Львівського обкому СПУ Євген Таліпов зазначив, що соціалісти Львівщини вперше з часів Незалежності України відзначають день Перемоги спільно з представниками влади. "Ми розуміємо, що сьогодні влада повернулася обличчям до народу. Вперше до світлого свята Перемоги впорядковано територію могил на Пагорбі Слави і Вічний вогонь. Ми підтримуємо президента України Віктора Ющенка, який прагне примирення і єднання всіх учасників бойових дій. Україна – це єдина нація, де продовжується протистояння між ветеранами Великої Вітчизняної війни і вояками ОУН-УПА. Росія і Німеччина досягли примирення, а ми далі продовжуємо "воювати" на політичному фронті", – наголосив він.

Також Є.Таліпов акцентував на тому, що сьогоднішні акції соціалістів проходять без традиційної присутності членів КПУ. "Сьогодні до Вічного вогню, коли ми покладали квіти, підходив 1 секретар Львівського обкому КПУ Олександр Калинюк. Виглядало на те, що він тишком прийшов подивитися, як це ми разом з обласним керівництвом проводимо заходи. Цьогоріч ми відмежувалися від проведення спільних акцій з комуністами, оскільки їм врешті-решт слід визначитися: чи вони комуністи України, чи партія, яка йде на парламентські вибори самостійно від народу. Соціалістична партія України – самодостатня, потужна політична сила, яка разом з народом, разом із владою, яку було обрано народом".
ЗІК