Сьогодні Львівський обласний комітет СПУ провів пікетування Львівської ОДА з вимогою проведення чесних виборів.
Участь мітингу взяли близько 50 осіб. Вони тримали в руках плакати: „За чесну владу! За краще життя!”, „Українському народу справедливість і свободу”, „Не дамо сфальсифікувати вибори”.
Соціалісти звернулися із заявою на ім‘я голови Львівської ОДА Олександра Сендеги. У заяві зазначається, що останнім часом як в Україні в цілому, так і на Львівщині зокрема певні політичні сили навмисно загострюють суспільно-політичну ситуацію. Соціалісти навели неодноразові випадки нападів на представників кандидата в президенти Олександра Мороза.
Секретар ЛОК СПУ Євген Таліпов згадав також вчорашній випадок на депутата Львівської обласної ради Ярослава Коржинського. „Це все провокації політичних сил, які не впевнені в собі”,― наголосив він.
У заяві соціалісти також просять Олександра Сендегу дати відповіді: стосовно звернення з приводу увічнення пам‘яті журналіста Георгія Гонгадзе та встановлення меморіальної дошки журналістам, загиблим в Україні з 1992 по 2004 рік; про вирішення питання по виплаті працівникам освіти заборгованості.
До пікетуючих підійшов народний депутат, член фракції СДПУО) Петро Писарчук, який прямував в облдержадміністрацію. Він розпитав Євгена Таліпова з якою метою вони проводять пікетування. Після короткої розмови Євген Таліпов сказав, що Петро Писарчук підтримав вимоги соціалістів