Соціалісти Львівщини вимагають від влади негайно вжити заходів по стабілізації політичної ситуації в країні. Про це йдеться в заяві ЛОО СПУ, розповсюдженій сьогодні.
„З метою стабілізації політичної ситуації в країні ЛОО СПУ вимагає: від діючого президента Л. Кучми негайно відправити прем’єр-міністра Януковича та уряд у відставку; від голови ВРУ В. Литвина до 10 січня підготувати інавгурацію народно обраного президента В.Ющенка; від органів місцевого самоврядування прийняти невідкладні заходи по об’єднанню зусиль, згуртуванню суспільства, зняття напруги у протистоянні команд Ющенка та Януковича, повести рішучу боротьбу з особами, які навмисно загострюють ситуацію у регіонах, розпалюють міжнаціональну, міжконфесійну ворожнечу; від генпрокурора вимагаємо негайно провести розслідувати причини загибелі міністра транспорту Георгія Кірпи та інших резонансних вбивств, винуватці яких протягом останніх років залишаються невстановленими, з подальшим ознайомленням громадськості з результатами розслідувань. Соціалісти наполягають також на послідовному виконанні Закону про політичну реформу”, ― сказано у заяві.
ЛОО СПУ звинувачує Віктора Януковича та його команду у діях, які дестабілізують ситуацію в країні.
„Команда Януковича розгорнула політичну істерію з метою не тільки дезінформування і дискредитації Ющенка, але й перегляду результатів виборів. Шуфрич, Чорновіл та ін. представники штабу навмисно загострюють ситуацію навколо підрахунку голосів, навмисно звинувачую Ющенка та „Нашу Україну в масових порушеннях виборчого закону. Всього представниками Януковича подано понад 5 тис. скарг за результатами виборів 26 грудня. При цьому вони забувають, що після другого туру команда Ющенка зафіксувала 40 тис. порушень та фактів тотального фальшування, при якому понад 3 млн. голосів виборців були передані Януковичу. Цей факт був зафіксований ВСУ.
Янукович і його прихильники винні в тому, що було призначене повторне переголосування 26 грудня, але обвинувачування опонентів – це стиль діяльності Януковича.
Право Януковича не визнавати результати виборів 26 грудня, але ні Україна, ні народ не повинні втягуватися у чергове протистояння”. ― сказано у заяві.