Львівській обласний комітет СПУ вимагає притягнути до відповідальності чиновників, винних у затримці виплат пенсій офіцерам. Про це йдеться у зверненні ЛКО СПУ до голови СПУ Олександра Мороза, Президента України Віктора Ющенка та прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, ― повідомив „Контекст-медіа” перший секретар ЛОК СПУ Євген Таліпов.
Євген Таліпов розповів, що офіцери у березні отримали лише від 40 до 70% пенсій, нарахованих за лютий, а також не отримали жодних надбавок, передбачених законом про соціальних захист військових пенсіонерів.
Офіцери-пенсіонери Львова та Львівщині планують 10 березня провести пікетування Львівської облдержадміністрації, адже вважають, що новий уряд від початку нехтує їхніми проблемами.
Як повідомляв "Вголос", у січні військові пенсіонери провели у Львові ряд акцій з вимогою скасувати ст. 39 Закону про держбюджет 2005 року, а також розпорядження Міноборони, якими передбачалося зменшення виплат надбавок до пенсій військовим з 50 до 20%. ВРУ прийняла рішення про скасування цієї статті.