Львівські соціалісти вимагають негайно створити Політичні ради на рівні області та районів, які б були залучені до формування нової виконавчої влади. Про це повідомив голова ЛОК СПУ Євген Таліпов.
„Ми вимагаємо негайно виконати рекомендації, викладені у зверненні президента, прем’єр-міністра і голови СПУ до членів уряду, голів облдержадміністрації та райдержадміністрацій, керівникам місцевих та районних організацій, що входять в об’єднання „Силу народу” та СПУ, щодо створення Політрад та залучення політичних партій до формування нової влади”, ― сказав Євген Таліпов.
Голова ЛКО СПУ повідомив, що у зверненні йдеться про те, що президент, прем’єр-міністр та лідер СПУ рекомендують „створити на рівні областей і районів Політичні ради з числа місцевих активістів відповідних політичних партій для забезпечення їхнього пропорційного представництва у структурах виконавчої влади та для організації політичної підтримки владних рішень”. При чому активісти Блоку Юлії Тимошенко мають підстави розраховувати на кожну квоту не меншу 4, а соціалісти ― 6 частини призначень у структурах виконавчої влади”, ― сказано у зверненні.
У зверненні також зазначено, що „сьогодні суспільна увага прикута до структур влади, наскільки передвиборні гасла втілюють у життя. Тим більше викликає подів позиція деяких міністрів та голів деяких облдержадміністрацій, які сприйняли своє призначення як право лише одноосібно вирішувати всі кадрові питання”.
Євген Таліпов пояснив, що вимога негайно створити Політичну раду на Львівщині з боку соціалістів зумовлена тим, що наразі всі переговори з керівництвом Львівської ОДА щодо врахування пропозицій соціалістів при формуванні нової виконавчої влади не дали позитивних результатів.
Зверненні президента, прем’єр-міністра і голови СПУ до членів уряду, голів облдержадміністрації та райдержадміністрацій, керівникам місцевих та районних організацій, що входять в об’єднання „Силу народу” та СПУ було опубліковано 9 лютого.