Львівський обком та міськком СПУ закликає Комуністичну партію України припинити взаємні образи і спрямувати зусилля на розбудову демократичного суспільства в Україні.
Про це йдеться у заяві Львівського обкому та міськкому СПУ з приводу публікації в газеті Вільна Україна" №1 за січень 2005 року під назвою "Хто ВИКОНУЄ брудну роботу".
„Враховуючи те, що ми разом знаходимося у лівоцентристському русі і несемо відповідальність за долю людей праці, які віддали мільйони голосів за нас на виборах, ми вважаємо за необхідне негайно припинити взаємні образи і основні зусилля направити на розбудову демократичного суспільства соціальної справедливості в Україні”, ― сказано у заяві.
Львівських соціалістів обурила публікація "Хто виконує брудну роботу" за авторством одного із керівників місцевої організації комуністів Є. Мазура в газеті „Вільна Україна" №1 за січень 2005 р.
У заяві зазначається: „Минулі президентські вибори в Україні показали: народ не бажає більше терпіти ненависний кланово-олігархічний режим. Він хоче жити у вільному демократичному суспільстві, маючи право на чесні, прозорі вибори та реальний вплив на свою долю”.
„Тому дивно чути в черговий раз заяви керівництва КПУ про програну виборчу кампанію, загублених перспективах, нездійснених надіях і, звичайно, звинувачення на адресу СПУ, яка повністю перейшла, нібито, в табір правих націонал-лібералів, скинувши маску зі свого справжнього політичного обличчя (заява ЦК КПУ від 05.01.2005 p.)”, ― йдеться далі.
Натомість соціалісти вважають, що турбота комуністів про український народ є декларативною і „немає під собою ніякої реальної основи”.
„Згадайте "Справу Г. Гопгадзе" - вас ця трагедія не стурбувала. В наметах руху "За Україну без Кучми" вас не було. Ви в цей час рятували Л. Кучму від імпічменту в стінах Верховної Ради. А перед тим забезпечили його обрання Президентом України на другий термін (як це перекликається з сьогоденням! Приймаєте рішення голосувати "проти всіх", а нишком, реально підтримуєте Януковича, тобто Кучму-3)”, ― наголошується у заяві.
Львівські соціалісти зазначають, що перший секретар ЛОК СПУ Євген Таліпов не забував і не забуває свої заяви про спільну боротьбу проти олігархів і вважають, що "пани - товариші" явно хворіють певною формою алергії на слово "національний", але ще більшу відразу у нормальної людини викликає поняття "космополітизм", що є синонімом безбатченків і на яке страждають в тяжкій формі автори статті”.
Соціалісти Львівщини обурені цією „наклепницькою писаниною” і виражають свій протест проти неї як по змісту, так і по формі. „Шкода тільки рядових комуністів, які щиро вірять в опозиційність своєї партії і якими нещадно маніпулює компартійно-компрадорська верхівка”, ― зазначається у заяві.