Як повідомляє кореспондент Вголосу, молодь розтягнула банери та скандувала гасла: «Універ не базар, знання не товар», «Слава Україні – Героям слава», «Платним послугам – НІ» – такі гасла кричали студенти, та їхні плакати були красномовніші, як ось наприклад «Х… вам, а не гроші», або ж знову «Універ не базар…», та найбільший «Студентський опір opir.info».

Раніше з’явилося оголошення про те, що офіційні організатори акції – Фундація регіональних ініціатив відміняє її. Сьогодні Максим Кицюк, член ФРІ пояснив це тим, що «на сьогодні у нас просто не розроблена стратегія проведення подібних дійств, тому зараз і було оголошено про відміну акції»

Проте організатор акції Микола (прізвище вирішив не називати) пояснив, що «ФРІ відмовилася проводити акцію через те, що всіх націоналістів та бандерівців вважають нацистами, а я як націоналіст та член автономного опору намагався налагодити з ними спільну мову та провести усе ж акцію під червоно-чорними прапорами як і було зроблено, хоч і без них».

Один з учасників протесту Ярослав сказав: «Сьогодні перед виборами влада відмінила деякі пункти постанови, проте після виборів вони дадуть їй інший номер і знову візьмуться за своє, ми ж тоді їм покажемо, що події 12 жовтня це було лише тренування».

Нагадаємо, що 12 жовтня, всією країною прокотились масові студентські протести. На вулиці 14 міст України вийшло більше 20000 студентів. Вони вимагали скасування постанови Кабінету Міністрів №796. Ненависна студентам постанова вводила купу платних послуг, які б означали тотальну комерціалізацію освіти. У Львові ця акція пройшла із киданням димових шашок та яєць по приміщенню обласної державної адміністрації. У ній взяли участь близько 5 тисяч студентів.

Сьогодні студенти готувались провести великий мітинг біля ЛУН ім. І. Франка під назвою «Львівська офензива»., але скасували цю акцію. Вони планували висунути розширені вимоги до влади. Серед них: підвищення стипендій, перехід до певних європейських стандартів процесу отримання освіти, демократизація вишів, збільшення зарплати викладачів тощо.