Про це сказала начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Ольга Лесюк під час брифінгу сьогодні.

За словами Ольги Лесюк, у 2007 році Кабінет міністрів передбачив місячну виплату допомоги по догляду за дітьми до трьох років у розмірі 500 гривень, проте у бюджеті на 2007 рік було передбачено тільки 132 гривні, тому матері по всій Україні звернулися до судів і виграли справи. Зокрема, у Львові в судах є 4 тисячі таких справ.

«Потрібно, щоб у держбюджеті кошти на це були передбачені, тому що одного дня це може призвести до того, що всі рахунки будуть заблоковані. Працівники нашого юридичного відділу пишуть апеляції, але питання не вирішено. Міський голова неодноразово від свого імені звертався до Кабінету міністрів, прем’єр-міністра, але питання не врегульовано», – сказала Ольга Лесюк.

Ольга Лесюк також додала, що аналогічна проблема є і з чорнобильськими виплатами.

«Що стосується нашої роботи, то ми її виконуємо, кошти, які ми отримуємо, ми чітко перерозподіляємо між категоріями мешканців, які мають на це право. Хотілося, щоб держава також виконувала свої зобов’язання по лінії соцзахисту. Це особливі категорії людей, які не можуть чекати, допомога їм потрібна сьогодні», - додав міський голова Львова Андрій Садовий.