У Львівській обласній організації партії „Трудова Україна” відбувається внутріпартійна дискусія щодо майбутнього як самої організації, так і партії. Про це „Контекст-медіа” повідомив заступник голови ЛОО „Трудова Україна” Володимир Клюс.
Безпосередній поштовх до дискусії дала резолюція політради партії про підсумки участі партії у президентських виборах та нові завдання на сучасному етапі політичного структурування суспільства.
Триватиме дискусія до чергового з’їзду партії, дата проведення якого наразі не визначена.
Володимир Клюс зазначив, що перш за все дискусія розгортається навколо розуміння положення резолюції Політради про те, що партія „Трудова Україна” переходить у конструктивну опозицію до нової влади.
Володимир Клюс зазначив, що, на його погляд, програмні вимоги партії не суперечать курсу, задекларованому новою владою і президентом. Отож особисто він вважає, що реально «конструктивна опозиція» означатиме те, що партія буде критикувати конкретні прорахунки і помилки у діях нової влади як на центральному, так і регіональному рівні.
Предметом дискусії також стане кадрова політика. Вже найближчими днями відбудеться засідання політради ЛОО „Трудова Україна” , на якому будуть зроблені висновки щодо роботи як керівництва партійної організації, так і рядових її членів у президентській виборчій кампанії.
Володимир Клюс не виключив того, що найближчим часом в ЛОО „Трудова Україна” можливі кадрові зміни.