Про це інформує ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області.

Він понад 10 років перебував у міжнародному розшуку за скоєння особливо тяжких та резонансних злочинів.

Затриманий, 41-річний уродженець міста Магадан (Російська Федерація), входив до так званої банди Сушка. До складу цього злочинного угрупування з міжрегіональними зв’язками входило понад 20 осіб. Банда діяла на території Львівської, Рівненської та Тернопільської областей.

Ще у 1998 році зловмисники організували озброєну вогнепальною та холодною зброєю банду і впродовж тривалого часу систематично вчиняли розбійні напади на підприємства, установи, організації, а також на приватних осіб з метою заволодіння та привласнення їх майна.

Учасники злочинного угрупування вирізнялись особливою зухвалістю та жорстокістю, застосовуючи до своїх жертв заходи фізичного впливу, погрози та катування.

«У період з 1998 до 2003 року злочинці спланували та вчинили: 21 розбійний напад, 2 злочини, пов’язані з незаконним обігом зброї, 3 незаконних заволодіння транспортними засобами та 7 умисних знищень майна. Крім того, восени 2003 року, під час затримання Сушка – ватажка злочинців,  від вогнепальних поранень загинули двоє працівників спецпідрозділу «Сокіл», - повідомив начальник Управління по боротьбі з організованою злочинністю Головного управління МВС України у Львівській області полковник міліції Василь Телиця.

На сьогодні, рішенням Апеляційного суду Львівської області, 15 учасників банди позбавлені волі на термін від 10 до 15 років, а їх ватажок Сушко – засуджений до довічного ув’язнення.