Голова Львівської обласної організації УРП „Собор” Ростислав Новоженець сподівається, що з 19 запропонованих членів партії на керівні посади в облдержадміністрації та райдержадміністраціях Львівської області буде призначено третю-четверту частину.
„Треба бути реалістами. Ми запропонували 19 осіб. Квота БЮТ становить 20%, отож, напевно, десь третина чи четверта частина з нашого списку пройде”, ― сказав він.
Ростислав Новоженець наголосив, що кадрові призначення проте повністю залежать від рішення новообраного голови Львівської ОДА.
Ростислав Новоженець наголосив, що кадрові призначення проте повністю залежать від рішення новообраного голови Львівської ОДА.
„Це буде вирішувати новий голова облдержадміністрації, йому видніше з ким краще працювати, ми пропонуємо і аргументуємо, чому ми ту чи іншу кандидатуру бачимо на тій чи іншій посаді. А він, звичайно, буде визначатися. В першу чергу, він мав би врахувати те, що в перспективі він буде опиратися на політичні партії, адже підтримка політичних партій — це важливий фактор стабільності в області”, — зазначив Ростислав Новоженець.
Ростислав Новоженець заявив, що він би міг зайняти посаду заступника голови Львівської ОДА з питань внутрішньої політики і гуманітарних питань або промисловості.
„Наша партія працює відкрито. На запитання журналістів щодо мого бачення, де я міг би долучитися, я відповідаю, що в мене є значний досвід політичної роботи, це могла бути би робота заступника голови Львівської ОДА з питань внутрішньої політики і гуманітарних проблем або промисловості, бо практично все своє свідоме трудове життя я віддав роботі на підприємстві військово-промислового комплексу, пройшовши шлях від майстра до голови правління генерального директора ВАТ „Львівський завод телеграфної апаратури”, — мотивував свої пропозиції Ростислав Новоженець.
Сьогодні рада ЛОО УРП „Собор” винесла пропозиції щодо кадрових змін у структуру влади на Львівщині. Рада пропонує розглянути кандидатуру голови ЛОО УРП „Собор” Ростислава Новоженця на посаду заступника голови Львівської ОДА, голови ЛМО УРП „Собор” Степана Середи — на посаду начальника управління охорони здоров’я Львівської ОДА, заступника голови ЛОО УРП „Собор” Віталія Ілика — на посаду начальника управління у справах сім’ї та молоді. Рада також запропонувала кандидатури на посади начальника управління праці та соціального захисту, начальника управління ЗМІ та поліграфії, начальника управління курортів і туризму, головного лікаря Львівської облсанепідстанції. Також ЛОО УРП «Собор» запропонували своїх кандидатів на посади голів Стрийської, Самбірської, Яворівської, Жовківської, Кам’янка-Бузької, Дрогобицької, Сколівської, Буської, Жидачівської, Перемишлянської, Золочівської та Городоцької райдержадміністрацій.
4 лютого Президент України Віктор Ющенко своїм наказом на посаду голови Львівської ОДА призначив народного депутата Петра Олійника.