Львівські вчителі після зустрічі з керівництвом штабу Віктора Януковича не змінили свого наміру провести акцію протесту біля цього штабу у центрі Львова на знак протесту проти невиплати заборгованостей із зарплати за ст..57 Закону про освіту, ― повідомив „Контекст-медіа” голова незалежної профспілки працівників освіти Львова Андрій Соколов.
„Єдиною для нас гарантією і мотивом для відмови проведення акції може стати прийняття Кабміном постанови про порядок виплати грошей за судовими рішеннями. Але це майже не реально до виборів. Отож якщо не буде вчинено ніяких конкретних дій ми навряд чи відмовимося від проведення акції”. ― зазначив Андрій Соколов.
Андрій Соколов розповів, що під час зустрічі з керівником обласного виборчого штабу Віктора Януковича Олексієм Радзієвським „ні до чого конкретного не домовилися”. Він також зазначив, що президент Кучма мав би підписати закон про виплати заборгованостей за ст..57 закону про освіту протягом 10 днів з моменту його прийняття ВРУ. а все пройшло 3 тижні.
Як повідомляло агентство, 27 вересня відбулася зустріч керівництва обласного виборчого штабу Віктора Януковича з лідерами незалежної профспілки працівників освіти Львова. На зустрічі Олексій Радзієвський повідомив, що наступного тижня планується підписання президентом закону про погашення освітянського боргу за статтею 57 Закону „Про освіту”. а Віктор Янукович забезпечить виконання президентського указу.
30 вересня вчителі Львова планують розбити наметове містечко поблизу Львівського обласного виборчого штабу Віктора Януковича у Львові. а також розпочати безстрокове голодування. Не виключено, що дату проведення акції буде відтерміновано. Це сьогодні вирішить актив профспілки.