Сьогодні 10 львівських вчителів, незважаючи на заборону суду, розбили намети під стінами Львівського обласного виборчого штабу Віктора Януковича і оголосили безстрокове голодування.
Вчителі вимагають від прем’єр-міністра зобов’язати виконавчі служби виконати рішення судів щодо виплати вчителям заборгованостей за ст. 57 закону про освіту.
Сьогодні зранку міський суд Галицького району Львова заборонив вчителям розбивати намети під стінами штабу, мотивуючи тим, що це буде заважити громадському спокою, а також перешкоджати виборчому процесу. Про це журналістів повідомив голова вільної профспілки працівників освіти Львова Андрій Соколов.
„Якщо нас виженуть звідси, то ми розіб’ємо намети під сусіднім будинком”, ― сказав він.
Голодування буде ланцюговим ― 10 вчителів голодуватимуть одночасно по три дні. До акції зголосилось 40 вчителів, однак бажаючих взяти участь значно більше, але директори шкіл не відпускають. ― зазначив Андрій Соколов.
Загалом суди Львова прийняли рішень на користь вчителів на загальну суму 17 млн. грн., з яких 5 млн. грн. вже виплачено. Отож залишилися 12 млн. грн.
З позовом до суду про заборону акції звернувся міський голова Львова Любомир Буняк.