Львівські вчителі, які сьогодні розпочали голодування під стінами Львівського обласного виборчого штабу Віктора Януковича, підписали лист, який приніс судовиконавець, про те, що вони не збираються виконувати рішення суду.
Від імені вчителів лист підписав голова вільної профспілки працівників освіти Львова Андрій Соколов. „Якщо не виконуються тисячі рішень судів про виплату освітянам заборгованості, то чому освітяни повинні виконувати одне рішення суду”, — пояснив Андрій Соколов.
Як повідомляло агентство, сьогодні 10 вчителів Львова розбили намети під стінами виборчого штабу Януковича і оголосили голодування з вимогою від прем’єр-міністра України зобов’язати виконавчі служби виконати рішення судів щодо виплати вчителям заборгованостей за ст. 57 закону про освіту.
Сьогодні зранку міський суд Галицького району Львова заборонив вчителям розбивати намети під стінами штабу, мотивуючи тим, що це буде заважити громадському спокою, а також перешкоджати виборчому процесу.
Загалом суди Львова прийняли рішень на користь вчителів на загальну суму 17 млн. грн., з яких 5 млн. грн. вже виплачено. Отож залишилися 12 млн. грн.
З позовом до суду про заборону акції звернувся міський голова Львова Любомир Буняк.