Сьогодні о 15.40 близько 50 вчителів захопили приміщення Львівського обласного штабу Віктора Януковича, вимагаючи виплатити борги по зарплаті за ст. 57 закону про освіту.
В акції захоплення взяли участь вчителі-жінки.
Вчителі сподіваються, що до жінок не буде застосовано фізичних дій.
Вчителі обіцяють утримувати штаб до 31 жовтня, до дня виборів, вимагають зустрічі з головою Львівської ОДА і показати договір оренди. заключний між штабом і Будинком вчених. За словами вчителів, це освітянське приміщення.
Сьогодні вчителі зібралися під штабом Януковича з метою, щоб піти до Львівської ОДА і Львівської міської ради і розбити там намети для голодування.
Акція захоплення штабу виникла спонтанно, після виступу голови страйкового комітету Шевченківського району Марії Перепуст. Працівники міліції присутні в штабі, але наразі не вчиняють ніяких дій.
Вчителі 16-ту добу продовжують голодування у наметах під стінами обласного виборчого штабу Віктора Януковича у Львові.
Як повідомляло агентство, 7 жовтня 10 львівських вчителів, незважаючи на заборону суду, розбили намети під стінами Львівського обласного виборчого штабу Віктора Януковича і оголосили безстрокове голодування. Голодування є перманентне. 10 вчителів одночасно беруть участь в ньому протягом трьох днів, після чого їх змінюють інші.
Вчителі вимагають від прем’єр-міністра зобов’язати виконавчі служби виконати рішення судів щодо виплати вчителям заборгованостей за ст. 57 Закону про освіту.
8 вересня Львівський обласний виборчий штаб Віктора Януковича оприлюднив заяву, в якій вимагає від влади Львова припинити акцію з огляду на те, що вона, на їх думку, є антизаконною.
Вчителі мають наміть розширити акцію і планують у найближчу розбити намети біля приміщень Львівської міської ради та Львівської ОДА.
13 жовтня місцевий суд Галицького району Львова прийняв рішення про заборону вчителям проводити голодування під стінами Львівської ОДА одночасно дозволивши провести аналогічну акцію під стінами Львівської міської ради.
22 жовтня вчителі планували розширити акцію і виставити намети поблизу Львівської ОДА та Львівської міської ради.