Про це в коментарі «Вголосу» повідомила координатор групи Світлана Божко.

За її словами, ідея зробити оригінальний і одночасно патріотичний календар, в якому б відбилася волонтерська діяльність групи, з’явилася торік.

«Торік відомі українські артисти взяли участь в унікальній фотосесії національних костюмів «Щирі». Мені дуже сподобалася ця ідея, і разом з однодумцями вирішили зробити щось схоже, але з ухилом у волонтерську діяльність. Так народилася сюжетна лінія», – розповіла Світлана Божко.

Моделями для календаря виступили активісти групи «Hand Made» по-львівськи. Національні костюми знайшли в себе вдома. 

«Серед нас дуже багато творчих людей. Це і стилісти жіночого одягу, архітектори, графічні дизайнери, майстри ужиткового мистецтва, лялькарі, дизайнери... Одні беруть участь у плетінні маскувальних сіток і «кікімор», другі – шиють маскхалати та балаклави, треті – добре готують національні страви, які потім продають під час наших зібрань. Ми не забули і про дітей, які також прагнуть допомагати. Вони малюють для наших військових і створюють листівки. Тож вийшов такий собі сімейний волонтерський календар з душею», – пояснила волонтерка.

Утілив проект у життя львівський фотограф Олександр Новіцький. Протягом 9-ти годин він працював з героями календаря над постановкою сюжетів, після чого готував фотографії до друку.

«Ми раді, що календар вийшов світлим, щирим і українським. У ньому поєднано наше мистецтво, наші вироби і наша волонтерська душа», – підкреслила координатор групи і додала, що перші 300 примірників календаря вже надруковано. Собівартість одного примірника становить 50 грн.

За словами Світлани Божко, гроші для друку календаря волонтери збирали окремо. Адже активісти вважають, що неправильно використовувати кошти на проект зі збірок.

«Уже цієї суботи та неділі почнемо продавати календарі. Сподіваємося, що людям сподобається волонтерський арт-проект», – підкреслила активіст.

Виручені кошти буде скеровано на матеріали для волонтерських виробів, потрібних на фронті.